Revalid® регенеративна маска, 150 ml Дерматолошки Препарати Kiwi.mk
Share:
Deal

Revalid® регенеративна маска, 150 ml

 

794 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Дерматолошки Препарати, Ревитализација & Раст, Шампони & Регенератори

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Revalid® маска за регенерација е производ за интензивен третман. Регенеративната формула е збогатена со хранливи состојки како пантенол, алантоин, пченичен протеин, екстракт од овес и аминокиселини кои навлегуваат длабоко во косата. Revalid® маска ја регенерира оштетената коса, го намалува ризикот од кинење на влакното и ја прави косата мека и нежна на допир. При редовна употреба, ја штити косата од „цветање“ и раздвојување. Дерматолошки тестирано

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.