Revalid

Се прикажуваат сите 11 резултати

REVALID® LIMITED EDITION SET Revalid Anti hair loss serum 50ml + Revalid Anti hair loss shampoo 75 ml
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: REVALI37 Категорија Ознака:
Revalid® Anti-Aging Fluid Флуид против стареење, 100 ml
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
Revalid® Шампон против првут, 250 мл
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
Revalid® Травел Сет Акција
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
Revalid® Шампон за стимулација на раст со Redensyl®, 200 мл
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
REVALID® Регенеративен протеински шампон, 250 ml
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
Revalid® Серум за раст на коса со Redensyl®, 50 мл
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: REVALI38 Категорија Ознака:
Revalid® Anti-Aging Shampoo шампон против стареење, 200 ml
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
REVALID® Регенеративен протеински балсам, 250 ml
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
REVALID® Регенеративна маска, 150 ml
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
Испорака во Скопје правиме истиот ден за нарачките реализирани до 10ч. Во спротивно испорачуваме следниот ден. Испораката вон Скопје е +1 ден. Цена на испорака во Скопје е 45 денари, вон Скопје е 100 денари. Поради мерките за здравствена безбедност што се во сила за заштита на нашите вработени, може да се случи благо доцнење со испораката надвор од Скопје. Благодарни сме за вашето трпение.
0
Моја нарачка
Empty CartСеуште немаш нарачка