Revalid® регенеративен протеински балсам, 250 ml Дерматолошки Препарати Kiwi.mk
Share:
Deal

Revalid® регенеративен протеински балсам, 250 ml

 

911 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Дерматолошки Препарати, Ревитализација & Раст, Шампони & Регенератори, Третмани за Коса

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Со грижливо избраните состојки екстракт од овес, пченичен протеин и пантенол ја подобрува структурата на влакното и ја прави косата мека, сјајна и еластична. Го олеснува расчешлувањето. За честа употреба после миење со Revalid® шампон. Дерматолошки тестиран.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.