Pharmamed royal jelly maticna mlijec 1000 royal jelly матичен млеч 1000 , 10 Витамин Ц & Имунитет Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: MLEC10 Категории , Ознака: Brand:

Pharmamed royal jelly maticna mlijec 1000 royal jelly матичен млеч 1000 , 10

 

877 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Имунитет, Витамин Ц & Имунитет

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Royal Jelly или матичен млеч е највреден пчелин производ. Претставува концентрат од аминокиселини, витамини (Б5, Б6, Ц), минерали, ензими, елементи во траги и есенцијални масни киселини како што е 10 HDA, која се наоѓа само во матичниот млеч. Матичниот млеч поради присувството на имуноглобулини ја зголемува природната отпорност на организмот кон разни инфекции и заболувања. Позитивно делува на зголемување на енергијата, општата состојба на организмот, јакнење на имунитетот, ја подобрува физичката подвижност и позитивно делува кај лица изложени на тежок физички и психички напор (памтење, учење, спорт).

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.