Pharmamed Immunobalance Имунобаланс, 60 Витамин Ц & Имунитет Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: IMUNOB03 Категории , Ознака: Brand:

Pharmamed Immunobalance Имунобаланс, 60

1,160 ден

Нема на залиха

Нема на залиха ВО МОМЕНТОТ! Внеси email за известување за следна залиха.

Категории: Имунитет, Витамин Ц & Имунитет

Опис

Имунобаланс капсулите представуваат природен додаток во исхраната со единствена комбинација на колострум, бета глукан и селен кои помагаат за зачувување на здравјето и нормална функција на имунолошкиот систем. Immunobalance капсулите се препорачуваат на секого за подобрување на имунитетот и зачувување на здравјето. Може да се користи и превентивно, особено во сезона на грип и настинки. Се препорачува за деца, постари лица, спортисти, лица со нарушено здравје и ослабен имунитет, лица изложени на физички напори итн.Се дозира по 1 таблета дневно, или 2 таблети дневно.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.