Doppelherz kinder multivitamin мултивитамински сируп за деца, 150 мл Бебе & Деца Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: DOPPEL17 Категории , , Ознака: Brand:

Doppelherz kinder multivitamin мултивитамински сируп за деца, 150 мл

 

794 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Здравје, Мултивитамини, Бебе & Деца

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Со здравјето на вашето дете нема компромис.
Во ера кога сме сериозно нападнати и треба да го штитиме имуниот систем по повеѓе основи, здравјето на детето мора да биде императив.
Свесни сме дека има бројни производи на нашиот фармацевтски пазар, но исто така мораме да истакнеме дека Доппел Х е еден од водечките светски брендови во областа на нутритивната фармација и водечки бренд во Германија. Поседува уникатна комбинација на најважните, највиталните витамини и минерали, есенцијална амино киселина Л Лизин, многу важни за растот и развојот на детето.
Значењето на овој производ што го разликува од останатите е во комбинацијата и поседувањето на Л лизин есенцијалната амино-киселина. За правилен раст и развој на детето, го зајакнува имунитетот и подобрува апетитот.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.