Aptamil comfort 1 | аптамил комфорт 1, храна за посебна медицинска намена, за диететско регулирање на колики и опстипација, прав, 400 gr Бебе Формула Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: APTAMI29 Категорија Ознака: Brand:

Aptamil comfort 1 | аптамил комфорт 1, храна за посебна медицинска намена, за диететско регулирање на колики и опстипација, прав, 400 gr

 

879 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Бебе Формула

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Храна за посебна медицнска намена, За диететско регулирање на колики и опстипација, Од раѓање до 6 месеци, Бета палмитат, ГОС/ФОС, делумно хидролизиран протеин на сурутка,

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.