Aptamil 3 | Аптамил 3, млеко за мало дете, прав, 800 gr Бебе & Деца Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: APTAMI21 Категории , , Ознака: Brand:

Aptamil 3 | Аптамил 3, млеко за мало дете, прав, 800 gr

1,468 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Uncategorized, Бебе & Деца, Бебе Формула

Опис

Патентирана следна генерација на формула, Млеко за мало дете, Од 12 месеци натаму, ДХА, Пре- ГОС/ФОС, Пост- ХМО 3’ГЛ – олигосахарид на мајчино млеко, 3’ГЛ потекнува од нашиот уникатен процес, Едиствена формулаа со Pronutra ADVANCE која ја комбинира нашата уникатна смеса на состојки со нашиот напреден уникатен процес за создавање на млечна формула за мало дете. Содржи витамини Ц и Д кои допринесуваат за нормално функционирање на имуниот систем,

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.