Aptamil 1 | аптамил 1, почетна формула за доенчиња, прав, 800 gr Бебе Формула Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: APTAMI00 Категорија Ознака: Brand:

Aptamil 1 | аптамил 1, почетна формула за доенчиња, прав, 800 gr

 

1,497 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Бебе Формула

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Патентирана формула, Почетна формула за доенче, Од раѓање-6 месеци, Само лактоза, ДХА- според законодавството за сите почетни формули, Едиствена формула со Pronutra ADVANCE која ја комбинира нашата уникатна смеса на состојки со нашиот напреден уникатен процес за создавање на почетна формула за доенче

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.