Aptamil premature | аптамил прематуре, храна за посебна медицинска намена, за диететско регулрање на недоносени и доенчиња со ниска родилна тежина, прав, 400 gr Бебе Формула Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: APTAMI31 Категорија Ознака: Brand:

Aptamil premature | аптамил прематуре, храна за посебна медицинска намена, за диететско регулрање на недоносени и доенчиња со ниска родилна тежина, прав, 400 gr

 

1,180 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Бебе Формула

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Храна за посебна медицинска намена, За диететско регулирање на недоносени и доенчиња со ниска родилна тежина,Енергетска густина, Висок сооднос протеини : енергија, Есенцијални нутритиенти,

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.