Aptamil ha 2 | аптамил ха 2, последователна формула за доенчиња, намалува ризик од алергија на протеини на кравјо млеко, прав, 400 gr Бебе Формула Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: APTAMI28 Категорија Ознака: Brand:

Aptamil ha 2 | аптамил ха 2, последователна формула за доенчиња, намалува ризик од алергија на протеини на кравјо млеко, прав, 400 gr

 

818 ден

Нема на залиха

Нема на залиха ВО МОМЕНТОТ! Внеси email за известување за следна залиха.

Категории: Бебе Формула

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Последователна формула за доенче, Од 6 месеци натаму, Намалува ризик од развој на алергија на протеини на кравјо млеко, Содржи делумно хидролизирани протеини, Pronutra

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.