Aptamil 2 | аптамил 2, последователна формула за доенче, прав, 800 gr Бебе Формула Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: APTAMI11 Категорија Ознака: Brand:

Aptamil 2 | аптамил 2, последователна формула за доенче, прав, 800 gr

 

1,497 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Бебе Формула

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Патентирана Следна Генерација на Формула, Последователна формула за доенче, Од 6-12 месеци, ДХА – според барањата на законодавството, Пре- ГОС/ФОС, Пост- ХМО 3’ГЛ – олигосахарид на мајчино млеко, 3’ГЛ потекнува од нашиот уникатен процес, Едиствена формула со Pronutra ADVANCE која ја комбинира нашата уникатна смеса на состојки со нашиот напреден уникатен процес за создавање на последователна формула

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.