Accu-chek ланцети за мерење на шеќер, 200 Контрола на Дијабет Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: ACUCHE02 Категорија Ознака: Brand:

Accu-chek ланцети за мерење на шеќер, 200

 

1,478 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Контрола на Дијабет

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.