CONTOUR PLUS TEST STRIPS тест ленти за шеќер, 50 Контрола на Дијабет Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: KONTUR10 Категорија Ознака: Brand:

CONTOUR PLUS TEST STRIPS тест ленти за шеќер, 50

1,038 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Контрола на Дијабет

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со докажани брендови, секојдневни есенцијали, и брза достава.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.