Accuchek instant ленти, 50 Контрола на Дијабет Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: ACUCHE10 Категорија Ознака: Brand:

Accuchek instant ленти, 50

1,187 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Контрола на Дијабет

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

ACCUCHEK INSTANT ленти, 50 – Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.