Insulinski igli novofine 31g, 100 Контрола на Дијабет Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: NOVOFI42 Категорија Ознака: Brand:

Insulinski igli novofine 31g, 100

937 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Контрола на Дијабет

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

INSULINSKI IGLI NOVOFINE 31G, 100– Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.