Pharmamed Medifit Baby 5% kapi s propolisom Медифит Бејби 5% спреј со прополис, 20 ml Бебе & Деца Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: PROPOL31 Категории , , Ознака: Brand:

Pharmamed Medifit Baby 5% kapi s propolisom Медифит Бејби 5% спреј со прополис, 20 ml

276 ден

Нема на залиха

Нема на залиха ВО МОМЕНТОТ! Внеси email за известување за следна залиха.

Категории: Здравје, Прополис, Бебе & Деца

Опис

Medifit 5% спреј содржи безалкохолен прополис кој е природен производ од пчели. Претставува комплексна мешавина на биофлавоноидни смоли, етерни масла, полен, минерали и витамини. Има антибактериски, антифунгални, антиинфламаторни и антиоксидативни својства. Се препорачува за смирување на воспалителни процеси во устата и грлото, афти, вирусни инфекции како и за јакнење на имунитетот. Се нанесува 2-3 пати во текот на денот со помош на приложениот распрскувач.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.