Omron rs3 comfort апарат за мерење притисок (зглоб) Апарати за Притисок Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: OMRONA19 Категорија Ознака: Brand:

Omron rs3 comfort апарат за мерење притисок (зглоб)

 

4,642 ден

Нема на залиха

Нема на залиха ВО МОМЕНТОТ! Внеси email за известување за следна залиха.

Категории: Апарати за Притисок

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
ДЕТЕКТИРА АРИТМИЈА
БАТЕРИИ
ПОТЕКЛО: ЈАПОНИЈА
ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ
ВИД: ЗГЛОБ

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ( 100 ден карго за надвор од Скопје)

Детектира аритмија (неправилни срцеви отчукувања)
Детектира движење на телото за време на мерењето
Контролирана позиција на манжетната
Индивидуално рамномерно пумпање: побрзо, поудобно и нежно поради Intellisense ™ -технологијата за меко мерење
Графичка класификација на крвниот притисок
60 мемории со датум и време
3 години гаранција

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.