Omron r3 aпарат за мерење притисок (зглоб) Апарати за Притисок Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: OMRONA13 Категорија Ознака: Brand:

Omron r3 aпарат за мерење притисок (зглоб)

 

4,513 ден

Нема на залиха

Категории: Апарати за Притисок

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
БАТЕРИИ
ПОТЕКЛО: ЈАПОНИЈА
ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ
ВИД: ЗГЛОБ

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ( 100 ден карго за надвор од Скопје)

Целосно автоматски апарат за крвен притисок за зглоб
Капацитет на меморија од 42 читања со датум и време
Манжетната се вклопува со рачка од 13,5-21,5 cm
Режим на просек – просек во текот на три читања за максимална точност
Клинички потврден

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.