Omron r7 comfort апарат за мерење притисок (зглоб) Апарати за Притисок Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: OMRONA15 Категорија Ознака: Brand:

Omron r7 comfort апарат за мерење притисок (зглоб)

 

7,287 ден

Нема на залиха

Категории: Апарати за Притисок

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
БАТЕРИИ
ПОТЕКЛО: ЈАПОНИЈА
ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ
ВИД: ЗГЛОБ

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ( 100 ден карго за надвор од Скопје)

Целосно автоматско следење на крвниот притисок со Intellisense технологија
Манжетната одговара на 13,5 – 21,5 cm
Капацитет на меморија за 90 читања, вклучувајќи датум и време
Графички графикон приказ; голем дисплеј кој покажува крвен притисок и пулс
Клинички потврден

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.