Lactil капсули, 56 Дигестија & Ензими Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: LACTIL10 Категорија Ознаки: , , Brand:

Lactil капсули, 56

 

887 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Дигестија & Ензими

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Помага во создавањето на мајчино млеко

ЛАКТИЛ содржи екстракт од анасон и сладок анасон кои можат да помогнат во создавањето на мајчино млеко и да ја подобрат дигестијата. Бебињата го сакаат вкусот на трагите од анасон во мајчиното млеко и тоа ги поттикнува повеќе да цицаат.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.