Good nature чај од мајчина душица, 20 Чај Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CAJMAJ60 Категорија Ознака: Brand:

Good nature чај од мајчина душица, 20

 

92 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Чај

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Зар има да се каже нешто повеќе за билката што ја нарекуваат мајчина душица? Ја спакувавме во напивка која грее душа, оставајќи чувство на близина која годи. Силна мирисна нота и слаткасто-разладувачки вкус, кој едноставно… ќе ве остави во добро расположение.

Како најдобро да го доживеете чајот? Убаво е да прегрнувате, зарем не? Уживајте во органскиот чај Good Nature од мајчина душичка заедно со својата сродна душа.

Секое пакување содржи 20 филтер-кесички, секоја со по 1,5 g мајчина душица.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.