Good nature чај од липа, 20 Чај Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CAJLIA62 Категорија Ознака: Brand:

Good nature чај од липа, 20

 

109 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Чај

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Прекрасната липа е чуварот на мајските вечери кога мирисот на првите нејзини цветови ги опива шетачите. Негата на сетилата се должи на незаменливиот пријатен мирис и на карактеристично слаткиот вкус што го има чајот Good Nature од липа . Малите цветови од липа, спакувани во филтер-кесичка, се мал и неизбежен украс на секој семеен дом.

Секое пакување содржи 20 филтер-кесички, секоја со по 1,5g цвет од липа.

Vacation Image

Годишен одмор

Почитувани, поради колективен одмор нема да сме во можност да испорачаме до среда 24.06. Можете да направите нарачка, но внимавајте на доцнењето. Ви благодариме за разбирањето!

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.