Good nature чај од камилица, 20 Чај Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CAJKAA61 Категорија Ознака: Brand:

Good nature чај од камилица, 20

 

80 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Чај

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Чајот од камилица мами со својот мирис и ги обзема сетилата. Секоја голтка е дел од пролетната свежина во шолјата чај. Уживајте на неоткриените ливади во секоја шолја чај Good Nature од камилица. Соодветен за секоја пригода, камилицата го заслужува почесното место меѓу вашата колекција чаеви.

Секое пакување содржи 20 филтер-кесички, секоја со по 1g цвет од камилица.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.