Femibion 2 DUO PACK (две пакувања) таблети + капсули, 30 + 30 Омега Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: FEMIBI-duopack Категорија Ознака: Brand:

Femibion 2 DUO PACK (две пакувања) таблети + капсули, 30 + 30

Од 4ти месец бременост, до крајот на периодот на доење

1,496 ден

Нема на залиха

Нема на залиха ВО МОМЕНТОТ! Внеси email за известување за следна залиха.

Категории: Омега

Опис

Од 4ти месец бременост, до крајот на периодот на доење (лактација)

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.