Contour plus апарат за мерење шеќер во крв + 100 ленти Контрола на Дијабет Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: KONTUR17 Категорија Ознака: Brand:

Contour plus апарат за мерење шеќер во крв + 100 ленти

2,074 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Контрола на Дијабет

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.