CARESENS апарат за мерење шеќер во крв + 10 ленти Контрола на Дијабет Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CARE10 Категорија Ознака: Brand:

CARESENS апарат за мерење шеќер во крв + 10 ленти

714 ден

Нема на залиха

Нема на залиха ВО МОМЕНТОТ! Внеси email за известување за следна залиха.

Категории: Контрола на Дијабет

Опис

CARESENS апарат за мерење шеќер во крв + 10 ленти Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.