Bokang автоматски дигитален апарат за мерење на притисок Апарати за Притисок Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: APARAT25 Категорија Ознака: Brand:

Bokang автоматски дигитален апарат за мерење на притисок

 

1,656 ден

Нема на залиха

Категории: Апарати за Притисок

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.