Aptamil lactose free | аптамил лактозе фрее, почетна формула за доенче, без лактоза , прав, 400 gr Бебе & Деца Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: APTAMI32 Категории , Ознака: Brand:

Aptamil lactose free | аптамил лактозе фрее, почетна формула за доенче, без лактоза , прав, 400 gr

 

729 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Бебе & Деца, Бебе Формула

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Почетна формула за доенче, Од раѓање, Без лактоза, Содржи ДХА според барањата на законодавството за сите почетни формули, Не е соодветна за доенчиња со галактоземија

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.