Aptamil ha 1 | аптамил ха 1, почетна формула за доенчиња, намалува ризик од алергија на протеини на кравјо млеко, прав, 400 gr Бебе Формула Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: APTAMI27 Категорија Ознака: Brand:

Aptamil ha 1 | аптамил ха 1, почетна формула за доенчиња, намалува ризик од алергија на протеини на кравјо млеко, прав, 400 gr

 

818 ден

Нема на залиха

Категории: Бебе Формула

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Почетна формула за доенче, Од раѓање -6 месеци,Намалува ризик од развој на алергија на протеини на кравјо млеко, Содржи делумно хидролизирани протеини, Pronutra

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.