Alkoped medium пелени за инконтиненција, 10 (40-70kg) Инконтиненција Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: PELENV55 Категорија Ознака: Brand:

Alkoped medium пелени за инконтиненција, 10 (40-70kg)

 

274 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Инконтиненција

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.