Nestle nan pro 1 млечна формула, 600г Бебе Формула Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: NESTLE45 Категорија Ознака: Brand:

Nestle nan pro 1 млечна формула, 600г

 

775 ден

Нема на залиха

Категории: Бебе Формула

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Nestle Nan Pro 1 е млечна формула со врвен квалитет наменета за доенчиња од раѓање до 6 месеци. Збогатен со OptiPro, ги обезбедува потребните хранливи материи за здрав раст и развој на вашето бебе. Оваа формула е лесно сварлива и обезбедува мазна и кремаста текстура што ќе ја сака вашето бебе.

Vacation Image

Годишен одмор

Почитувани, поради колективен одмор нема да сме во можност да испорачаме до среда 24.06. Можете да направите нарачка, но внимавајте на доцнењето. Ви благодариме за разбирањето!

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.