HEMP маст од коноп за ефект на загревање 250Мл Dumping Kiwi.mk
Share:
Deal

HEMP маст од коноп за ефект на загревање 250Мл

 

577 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Мачкање за болка

Опис

содржи 5% масло од коноп, Shea Butter ,Масло од еукалиптус ,Цимет, каранфилче, рузмарин, терпентин, лаванда и чили. Подобрува циркулација, загрева и ја зголемува еластичноста на тетивите и лигаментите

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.