Hipp зеленчук со ориз и пилешко, 190г Кашички & Сокчиња Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: HIPKAP01 Категорија Ознака: Brand:

Hipp зеленчук со ориз и пилешко, 190г

 

117 ден

Нема на залиха

Категории: Кашички & Сокчиња

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.