Hipp зеленчук со ориз и пилешко, 125г Кашички & Сокчиња Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: HIPK6253 Категорија Ознака: Brand:

Hipp зеленчук со ориз и пилешко, 125г

 

88 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Кашички & Сокчиња

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.