DEALHipp сок од јаболко и грозје, 200мл Дневна дампинг акција Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: HIPSOK02 Категории , Ознака: Brand:

Hipp сок од јаболко и грозје, 200мл

 

Original price was: 78 ден.Current price is: 66 ден.

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Кашички & Сокчиња, Дневна дампинг акција

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.