Donvas soda bikarbona procistena сода бикарбона прочистена, 40 Рефлукс & Киселини Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: SODA10 Категорија Ознака: Brand:

Donvas soda bikarbona procistena сода бикарбона прочистена, 40

 

850 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Рефлукс & Киселини

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Сода бикарбона DONVAS од класа А со висок степен на прочистеност од 99,89% и сертификат за перорална употреба. Има широка примена во секојдневието како најбезбеден извор на сода бикарбона,

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.