Donvas Magnesium chloride gel Магнезиум хлорид гел, 200 ml Магнезиум Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: MAGNEZ14 Категорија Ознака: Brand:

Donvas Magnesium chloride gel Магнезиум хлорид гел, 200 ml

454 ден

Нема на залиха

Нема на залиха ВО МОМЕНТОТ! Внеси email за известување за следна залиха.

Категории: Магнезиум

Опис

Магнезиумот претставува есенцијален минерал потребен на телото, во форма на Магнезиум хлорид гел се нанесува локално на местото на мускулен спазм (грчеви) и болка. Се препорачува кај трудници, постари лица и спортисти.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.