Biosept спреј за дезинфекција на раце Дезинфициенси Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: BIOSEP33 Категории , Ознака: Brand:

Biosept спреј за дезинфекција на раце

 

77 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Дезинфициенси, Санитизери

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.