Biosept Гел за Дезинфекција на Раце, 500мл Дезинфициенси Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: BIOSEP31 Категории , Ознака: Brand:

Biosept Гел за Дезинфекција на Раце, 500мл

 

147 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Дезинфициенси, Санитизери

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.