Pharmamed aronija s borovnicom caj аронија со боровница чај, 20 Чај Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CAJAPM29 Категорија Ознака: Brand:

Pharmamed aronija s borovnicom caj аронија со боровница чај, 20

 

89 ден

Нема на залиха

Категории: Чај

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Аронијата е исклучително лековита и корисна билка која потекнува од истокот на Северна Америка. Плодот од аронија има голем антиоксидативен ефект и содржи витамин Ц, А, Е, Б2, Б6, Б9 и многу реткиот витамин П . Исто така содржи калциум, железо, калиум, молибден, фосфор, јод и голема концетрација на антиоксиданси (танини, биофеноли, флавоноиди, антоцијанини, катехини).

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.