Canabigal® медицински гуми за џвакање со cbd          100 mg/10 бр; 200 mg/20 бр ЦБД Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CANABI27 Категорија Brand:

Canabigal® медицински гуми за џвакање со cbd          100 mg/10 бр; 200 mg/20 бр

1,142 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: ЦБД

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

CANABIGAL® МЕДИЦИНСКИ ГУМИ ЗА ЏВАКАЊЕ СО CBD          100 mg/10 бр; 200 mg/20 бр
 
Позитивни ефекти при употреба на CBD се манифестираат при состојби на стрес, анксиозност, нервоза, депресија, мускулни спазми
Се користи против гадење и повраќање, посебно за време на хемо или зрачна терапија кај малигните заболувања
Ублажува состојби на болка од различно потекло, заради неговото противвоспалително дејство

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.