Autan after bite spray спреј за после убод, 8 ml Инсекти & Комарци Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: AFTERB20 Категорија Ознака: Brand:

Autan after bite spray спреј за после убод, 8 ml

359 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Инсекти & Комарци

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Производот успешно обезбедува олеснување по каснување од комарец. Може да се користи и по контакт со коприва.

Тој е ефикасен за смирување на кожата и има долготраен смирувачки ефект.

Овој производ комбинира многу ефикасни козметички состојки кои исто така решаваат разни проблеми и на тој начин обезбедуваат многу брзо и долготрајно дејство.

Ја храни и смирува кожата, пријатно се лади и го ублажува чешањето, ја забрзува регенерацијата на кожата и го смирува отокот.

Пакување: 8 ml

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.