DEALФитофарм anti-scabies емулзија против вошки, 250мл Дневна дампинг акција Kiwi.mk
Share:
Deal

Фитофарм anti-scabies емулзија против вошки, 250мл

 

Original price was: 319 ден.Current price is: 271 ден.

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Инсекти & Комарци, Терапевтски Масти/ Прашоци, Дневна дампинг акција

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.