За два дена рече „да“ Попули Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: 13256 Категорија

За два дена рече „да“

300 ден

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Попули

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Софи нервозно го погледна часовникот за да види колку доцни на првиот работен ден во винаријата „Супвин“, но часовникот беше застанат. Погледна зад неа и виде дека пајак ѝ го крева автомобилот поради лошото паркирање.

Проклетство! Ништо во животот не ѝ оди како што треба.

Тешко ли е една страсна душа да се вљуби? Колку е потребно за љубов?…

 

Роман што изобилува со смеа и хумор, зачинет со неочекувани пресврти во животите на млади луѓе. Тој млад и оставен, а таа млада и никогаш вљубена!

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.