Opi nail lacquer: worth a pretty penne | шифра: nl v27 Лак за нокти Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: NL V27 Категории , Ознака: Brand:

Opi nail lacquer: worth a pretty penne | шифра: nl v27

450 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Лак за нокти, Uncategorized

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

OPI – Made in California

Постоиме за да го промениме светот со помош на бои, затоа што веруваме дека токму боите ги оживуваат чувствата.

Светски број еден во индустријата за нега на нокти, OPI е целосно посветен на квалитетот на своите производи. Познати се по својата извонредна формула, модерни бои и безвременски називи на своите производи. Лаковите се интензивно пигменитрани, богати, долготрајни и отпорни на кршење.

Рок: 2 години од отварање

[insert page=’a-generic-description-page’ display=’content’]

 
Види ги сите нијанси ТУКА

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.