Шарени страници Боенки, цртанки и креативни изработки Kiwi.mk
Share:
Deal

Шарени страници

250 ден

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Боенки, цртанки и креативни изработки

Опис

Овој комплет се состои од повеќе разновидни содржини, кои на вашето дете ќе му овозможат да ја зголеми својата концентрација, да ги подобри своите логички вештини и да ја развие својата креативност. 
Замислени како активности кои се прават во тишина, овие шарени страници се практични при патување, на одмор, или во кој било миг од денот кога детето сака мирна и индивидуална игра. 
Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.