Риба за Луна Мала Европа Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: 13328 Категорија

Риба за Луна

500 ден

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Мала Европа

Опис

Луна не може да заспие. Го отвора прозорецот и погледнува надвор.

Има нешто таму.

Нешто лебди и внимателно се лизга меѓу куќите.

Дали е тоа балон?

Дали е… риба?

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.