Приказни за добра ноќ за бунтовни девојчиња: 100 приказни за извонредни жени Бестселери за деца Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: 13321 Категорија

Приказни за добра ноќ за бунтовни девојчиња: 100 приказни за извонредни жени

790 ден

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Бестселери за деца

Опис

Задолжително четиво за ноќното масиче на секое девојче или девојка што ја познавате. Џери Стенгел, „Форбс“.

Приказни за добра ноќ за бунтовни девојчиња“ од корен ги менува бајките, инспирирајќи девојчиња со приказните за сто жени-херојки од Елизабета Прва до Серена Вилијамс.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.