Philips zoom nightwhite 16%cp (карбамид пероксид гел) средство за ноќно белење заби Белење заби Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: nitewhite Категорија Ознаки: , Brand:

Philips zoom nightwhite 16%cp (карбамид пероксид гел) средство за ноќно белење заби

Чиста, блескаво бела насмевка какo што заслужуваш! Не постои поефикасен третман на белење.

3,350 ден

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Белење заби

No related products found.

Дневна дампинг акција

Опис

Препорачан од стоматолози.

Блага солуција (гел) 16% карбамид пероксид која овозможува подолготрајни дневни сеанси на белење за оние кои сакаат поинтензивна белина на забите.

Најефикасниот и безбеден третман за домашно белење заби. Препорачан од стоматолози.

Не постои поефикасен третман на белење!

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.